1 / 5
KOZNI PANTOLONI ZA MOTOR
9.000 МКД
12.01.2023 16:30

Битола / Битола

Марка:

BMW

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2022

Модел:

kozni pantoloni za motor

Prodavam kozni pantoloni za na motor.Kako novi,tri pati upotrebeni.Za goleminata odgovaraat na poveke broevi zatoa sto ima specijalni lastici kako zategaci.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
075914153
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам