1 / 3
Фрижидер Беко
3.000 МКД
Цената е фиксна
02.12.2022 08:54

Кисела Вода / Скопје

Solidno socuvan frizider beko malku koristen cena 3000

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

prodavac
sava kovacevic 30
Потврден огласувач
076-916_909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам