1 / 10
Audi A6 Avant 3.0 TDi 2008g
8.300 €
07.02.2023 09:23

Виница / Виница

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

176 kw / 239 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Audi A6 Avant 3.0 TDi so full oprema 240ks vo odlicna sostojba. Redovno servisirana.
071246951

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Autoking Vinica
Потврден огласувач
078213333 078669666
Испрати Е-маил до огласувачот

Alfa Romeo 147 1.6

3350 €

Range Rover Sport 2008 3.6 TD8

15500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам