1 / 2
Zvono bezicno VIDEO DOORBELL + CHIME
4.000 МКД
Денес 09:06

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Novo wifi zvono
Video doorbell + chime (2nd generation)

https://youtu.be/U6mCDHMshLg

Viber. 00306999510972

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Видео надзор

Се продава од:

k****
Потврден огласувач
077974715
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам