Нудам сметководствени услуги
По Договор
19.12.2022 12:04

Аеродром / Скопје

Категорија:

Книговодство, Банкарство, Економија

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Нудам сметководствени услуги по поволни цени за ДООЕЛ И ТП

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Жаклина Васиќ
Потврден огласувач
070423657
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам