1 / 1
Bojlerce Kujnski bojler visokomontazen
499 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.01.2023 17:56

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Se prodava visokomontazen bojler malku koristen. Moze zamena za bilo sto, ponudete na viber.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Vlado
Потврден огласувач
077701437
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам