1 / 11
Bmw 530d moze zamena
5.800 €
25.01.2023 14:57

Тетово / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Bmw 530d
Registrirana so zelen karton edna godina
Servis praen ulje filteri site
Koza,automatik,golema navigacija full
AEZ 255/35/19 letni
Zimski 225/45/17 bandasi od f10
070542555

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Bmw
Потврден огласувач
70542555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам