1 / 3
Se prodava stan vo gradba Ohrid
1.300 €
04.02.2023 21:18

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

72 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Turisticka

Se prodava stan vo gradba vo centarot na Ohrid od Turisticka bulevarot kaj kam marketot pozadi prema Nikola Karev izmegju tie 2 ulici.
Stanot e vo gradba sto ke bide gotov so priem od naredna godina .
2 sprat stan 13
72 kvadrati so 2 spalni 1 dnevna so kujna i 2 terasi so pogled prema Turisticka bulevarot .

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Am
Потврден огласувач
071206395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам