1 / 2
NOVO SAKO "ASTIBO" Br.56
4.900 МКД
08.01.2023 21:14

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Сакоа палто

Големина:

56

Боја:

Темно сина

Prodavam novo sako so etiketa od "Astibo", broj 56, boja temno sina.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

vladimir
Потврден огласувач
070370530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам