1 / 11
Se prodava kukja so dukjani
1 €
16.03.2023 18:45

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

8

Квадратура:

71 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

15 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Kicevo

Se prodava kukja na 4ri sprata i dukjani neposredno do berzata kaj rest. Nora. Dukjanost e so povrsina od 44 m2 so podrum dopolnitelni 43 m2. i 3 sprata stanben prostor po 45 kvadrati komplet opremeni. Idealno za biznis i ziveenje za povekje cleno semejstvo, bidejki ima 3 stanbeni celini. Se prodava celosno. Cena po dogovor. Informacii na tel 070318320 Vladko.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava nova kukja vo Ivanidol

1 €

SE PRODAVA KUKJA + PLAC

110 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам