1 / 7
Plac vo Gajre Tetovo
60 €
03.01.2023 21:52

Тетово / Тетово

Квадратура:

723 m²

Тип на земјиште:

Останато

Shitet parcele reth ruges kryesore, ne fshatin Gajre.
Siperfaqja:723m2

Se prodave pllac vo Gajre so povrsina od 723m2
070384542

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ferhan
Потврден огласувач
070384542
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам