1 / 2
Se izdava
300 €
02.12.2022 21:52

Струга / Струга

Квадратура:

38 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Se izdava dukan pod kirija na atraktivna lokacija vo centarot na struga na ul Marsal Tito br 77 so sopstveno wc i so dva izloga.informacii na tel 078432347 Slavica

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Slavica
Потврден огласувач
078432347
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам