1 / 11
Se prodava opel astra j od prv gazda
1 €
01.01.2023 15:03

Македонски Брод

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2010

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Voziloto e od prv sopstvenik kupeno od salon so servisna kniska i site servisi zavedeni voziloto ima pominato 113000km. Kontakt telefon 0713710411

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mile Ivanoski
Потврден огласувач
071371041
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам