1 / 9
Telivizor Panasonic top socuvan kako nov
2 €
02.01.2023 17:36

Бутел / Скопје

Марка:

Panasonic

Производ:

LCD

Големина:

102 cm (40 inch)

se prodava Televizor panaconic socuvan kako nov hitno ekstra cena
ima sve wifi internet full hd rezulucia
model panasonic TX-L39BL6E pisete na internet gi ima site specifikacii
raboti bukfalno sve nema mana

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Laptop
Потврден огласувач
70855122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам