PLAC KARBUNICA
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.01.2023 20:06

Кичево

Тип на земјиште:

Останато

Se prodavaat 3 placevi vo selo Karbunica. Za pove info javete se 078457308

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Марјан
Потврден огласувач
078457308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам