1 / 4
Asus K53E (i5-2410m)
3.500 МКД
4.500 МКД
03.12.2022 07:50

Чаир / Скопје

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Asus k53e
I5-2410m
4gb ram
640gb hdd

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Tali
Потврден огласувач
071807838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам