1 / 5
Bmw 320
5.400 €
20.01.2023 18:41

Делчево / Делчево

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

177 kw / 241 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam bmw 320d

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sasko
Потврден огласувач
078247970
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам