1 / 8
Maska zimska dolga topla jakna XL
2.900 МКД
21.12.2022 09:25

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XL

Боја:

Црна

Prodavam maska, topla, komforna, dolga moderna crna jakna. Golemina XL/XXL. Za pokrupni mazi. Ja kupiv vo stranstvo, pocnav da ja nosam ama nebiva. Golema mi e. Super e i EVTINO ja prodavam za razlika kolku ja kupiv. Posteno..

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

blasko
Потврден огласувач
070538608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам