1 / 3
Fabricki, potpolno novi aspusi za YAMAHA
9.500 МКД
18.03.2023 11:00

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Yamaha

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2022

Модел:

XVS 1100 Drag Star

Prodavam novi, vo fabricko pakuvanje auspusi za YAMAHA drag Star 1100.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

R.B
Потврден огласувач
077751400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам