1 / 3
Plocki za podrum
125 МКД
30.03.2023 10:33

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Plocki razlicni za podrumi itn
Plockite ne se upotrebuvani, ostatoci se, razni dimenzii

Tel: 078740013

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

zdravko
Потврден огласувач
079238189
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам