1 / 12
BMW X3 2.0 4x4
7.800 €
08.01.2023 13:00

Берово / Берово

Марка:

BMW

Модел:

X 3

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Bmw x3 2.0 150ks
Za poveke inf
Viber +38978711058 Jovica

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
078711058
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам