1 / 2
Stan od 49m2 vo neposredna blizina na Hotel Tino - ZDRAVESKI
1.500 €
24.01.2023 14:36

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

49 m²

Греење:

Друго

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Славеј Планина

🌇‼️Стан од 49м2 во градба на само 300м од Охридското Езеро‼️🌇
Зградата се наоѓа на ул.Славеј Планина во Охрид ( во непосредна близина на Хотел Тино )
Со следниот распоред:
🔹Дневна со кујна и трпезарија
🔹Спална соба
🔹Купатило
💶Цена: 1500€м2
🏢Кат: 1
🏗️Краен рок за градба : 01.05.2023
🅿️ Паркинг на -1( подземна гаража)- дополнително се доплаќа
За повеќе информации,обратете се на:
Ѓоко: 078 303 253
Јулијана: 076 361 360
Шифра: 0172

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам