1 / 9
Se izdava Vila so 3 kompletno opremeni Studia vo Ohrid!
1 €
Цената не е фиксна
24.01.2023 10:43

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

35 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

2022

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ul.Goce Delcev

Вилата „EM“ се наоѓа на улица „Гоце Делчев“ на оддалеченост од 200 метри од „Туристичка“ и 300 метри од плажата кај хотелот „Мизо“. Нуди 3 модерно/луксизно наместени студиа по стандарди кои ги задоволуваат барањата на домашните и странски гости, како и едно трокреветно студио и две студиа со француски кревет, секоја со посебен тоалет и тереса. Во понудата за гостите стандардно е вклучен бесплатен интернет (Wi-Fi), телевизија, системи за безбедност, јавен бесплатен градски паркинг простор.

Слободни термини 15.12.2022-30.12.2022 и 02.01.2023-

Вила ,,ЕМ,, ве очекува во убавиот Охрид!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Antonio
Потврден огласувач
071231935
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам