1 / 9
FIAT BRAVO 1.9JTD 2008
2.900 €
Денес 13:05

Виница / Виница

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA

REGISTIRANA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stojance
Потврден огласувач
077947043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам