1 / 7
Golf 6 1.6 TDI DSG
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.12.2022 15:12

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

🇨🇭🇨🇭Golf 6 1.6TDI DSG🇨🇭🇨🇭

-Klimatronik dvozonski
-ABS
-ESP
-Maglenki
-Senzori napred nazad
-Senzor za dozd
-Senzor za pritisok vo gumi
-Tempomat
-Bord Kompjuter
-Kozen volan
-Servo volan
-Podesuvanje na volan po visina i dlabina
-Centralno zaklucuvanje
-Elektrika na prozori
-Elektrika na retrovizori

☎️☎️070-674-847☎️☎️

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ardit
Потврден огласувач
71831514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам