1 / 4
Se prodava NOV TELEFON T-Phone 64Gb !!!
1 МКД
31.01.2023 18:59

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Марка:

T-Mobile

Модел:

T-Phone 64 Gb

Боја:

Blue

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

12 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Се продава нов некористен телефон T-Phone 64Gb, доделен од Т-Mobile за кориснички поени.
Гаранција 2 години.
Информации на број. 071/288-210 Александар

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
78674919
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам