1 / 3
Нов Екран / Display за Samsung A71
1.500 МКД
16.03.2023 23:28

Кичево

Нов Екран / Display за Samsung A71
Екранот е AMOLED со пошироки безели горе и долу од оригиналот се гледа на сликата

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Eкрани

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
077469644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам