1 / 1
Krevet klik klak od tehnokoop
4.500 МКД
Цената не е фиксна
03.06.2023 16:41

Аеродром / Скопје

Prodavam dobro socuvan krevet klik klak kupen od Tehnokoop. So brzo smenet klik klak mehanizam.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Vedran
Потврден огласувач
071236388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам