1 / 2
Тополи
1 €
20.03.2023 09:00

Велес / Велес

Продавам 8 тополи....реон с.Мартолци,Велес.. цена по договор
070/265-387 Игор

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Igor Petrovski
Потврден огласувач
070265387
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам