1 / 4
Lacoste Menerva
5.000 МКД
21.03.2023 18:31

Кочани / Кочани

Tип на обувки:

Патики

Големина:

43

Боја:

Бела

Продавам нови Lacoste Menerva Sport број 43.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
078354150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам