1 / 6
Detski velosiped
1 МКД
12.01.2023 12:31

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

12 "

Големина на рам:

5 - 7 год.

Se prodava detski velosiped, maški so:
- predna kočnica so račka,
- zadna kočnica nožna- kontra,
- predno svetlo so baterija za detski velosiped, se gleda na slikata i
- Bagažnik nad zadno trkalo.
Velosipedot ne e mnogu koristen, poveće e seden.
Dokolku sakate imam i pomošni trkala.

Cenata e:
Bez pomošni trkala 1.200 denari.
So pomošni trkala 1.600 denari.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
070-314-516 vip
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам