1 / 6
Volkswagen Passat
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.01.2023 19:08

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2014

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

127 kw / 173 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Volkswagen Passat 2.5. Колата е донесена од USA, средена документација, царинета на Македонски таблици. Лице за контакт:

077439934 - Димче
077439934 - Димче
077439934 - Димче

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Мишко
Потврден огласувач
070463686
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам