1 / 3
Se prodava kombiniran frizider marka Gorenje Simplicity
13.000 МКД
Цената е фиксна
03.12.2022 18:02

Аеродром / Скопје

Se prodava kombiniran frizider marka Gorenje Simplicity - NO FROST koristen 5 godini skroz nov vo perfektna sostojba kupen od salon Gorenje.
Telefon za kontakt 072-262-916

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Aneta
Потврден огласувач
072262916
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам