1 / 4
Брусалица PARKSIDE 2000 W
4.500 МКД
03.12.2022 18:29

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Нова PARKSIDE бруселица со гаранција, купена во италија 2000 W..

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071588882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам