1 / 1
Prodavam bospumpa mercedes e220 lukas boshpumpa e220 bosch
200 €
03.12.2022 19:02

Македонска Каменица / Делчево

Prodavam bospumpi za
mercedes e220 obicen diizel
Bospumpa lukas so kratok kabel
Bospumpa obicna mexanicka bosch
I dvete se ispravni So garancija

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Vase
Потврден огласувач
078888803
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам