1 / 10
BMW E90 320D
6.300 €
Цената не е фиксна
03.02.2023 11:44

Битола / Битола

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW 320D 163KS
120KW 163KS
DIZEL
KLIMATRONIC
2005/6
KOMANDI NA VOLAN
START/STOP
BORD KOMPJUTER
ABS.ESP.ASR
10xAIR BAG
ELEKTRIKA STAKLA 4
CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
SVETLA ZA MAGLA
ORGINAL ALU FELNI 17
KOZEN VOLAN
PARK SENZORI 4 NOVI GUMI SAVA ZIMSKI
VOZILOTO E VO EKSTRA SOSTOJBA REGISTRIRANO DO 09.2023 ORGINAL KM 270.000KM SERVISNA KNISKA NAJ DOBRIO MOTOR 163KS.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mamer
Потврден огласувач
075538393
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам