1 / 1
Prodavam trosoben stan (bul Turisticka)
80.000 €
03.12.2022 19:38

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

64 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2023

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Bul Turisticka

Prodavam trosoben stan (64m2)na bulevar Turisticka,pozadi benzinska pumpa Okta
Stanot e vo gradba(vseluvanje Fevruar 2023)
-stanot se prodava komplet so parking mesto vkluceno vo cenata

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Stil logistik Doo
Потврден огласувач
078323621
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам