1 / 1
Трпезариска маса со столици
1 €
09.03.2023 18:05

Карпош / Скопје

Продавам трпезариска маса со 6 столици, цена по договор. 078 272 624

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Kosta
Потврден огласувач
070235785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам