1 / 11
SCANIA 6X4 KIPER 15m3
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2023 16:23

Струга / Струга

Scania r480 2008 godina so fabricki
kiper.
Kamionot e vo perfektna sostojba sega uvezen plateni site davacki do registracija.
- Hardox kiper 15 metri kubni.
- 5 stepen retarder
- sperovi na dvata diferencijali
- napred nazad na federi
- poluavtomatski menuvac so kumplug
Moze zamena za vozilo do 10000 evra.
Za podetalni informacii javete se:
Naum - 075439998

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Naum
Потврден огласувач
075439998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам