1 / 12
Vw Touareg 7l
7.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.01.2023 17:36

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touareg

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

128 kw / 174 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Info na 070 477 152 Petar

Se prodava Touareg 2.5 tdi 174hp vo perfektna sostojba. Registriran do 11.2023 , sleduva so dva para bantasi 19ki letni i zimski 17 so solidni gumi. Ima brzi i spori brzini i sper. Dzipot e na AMORTIZERI ne e na jastuci.
Od oprema poseduva:
Koza
Navigacija
Komandi na volan
Elektricni sedista
Elektricni stakla
Greaci na sedista
Soncev krov
Bixenon svetla
Zatemneti stakla fabricki
Webasto
Dvozonski klimatronik
10xair bag i drugo.


info na 070 477 152 Petar

Za zamena cenata e 8000evra.Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Bojan
Потврден огласувач
076480810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам