1 / 12
Продавам стан во Центар на Струга
900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.01.2023 10:24

Струга / Струга

Број на соби:

3

Квадратура:

77 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Струшки Кепенци

Се продава стан во центар на Струга со прекрасен поглед на две страни

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Maxo
Потврден огласувач
070388695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам