1 / 3
Mavrovo Nikiforovo vikendica za nova godina
1 €
Цената е фиксна
11.12.2022 09:26

Карпош / Скопје

Квадратура:

100 m²

Број на соби:

4

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Se iznajmuva vikendica za nova godina vo mavrovo nikiforovo

Vale 070 902 381

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Tose Stojkovski
Потврден огласувач
078732944
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам