1 / 3
Peugeot 30716hdi 2005god vo izvoredna sostojba
3.777 €
01.01.2023 11:29

Валандово

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Pezoto e kupenonod prv gazda od Italia na 166000km pred 4 godini reg do 15 11 2023 servisirano komplet pred 20iljadi km 4 novi gumi sava bez vlozuvana telefon za kontak 070992103 igor posledna cena mu e 3500e

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goranco
Потврден огласувач
078206995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам