1 / 12
Mercedes C180 BlueTec
По Договор
31.01.2023 13:44

Виница / Виница

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 180

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Poveke info na 078 708 332

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kiril
Потврден огласувач
078708332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам