1 / 4
Industriski Mashini na golem i malo moze Brother Pfaff razni
100 €
30.12.2022 23:12

Кичево

Mashini imam razni industriski povece info na tel 070529017 , moze i novi na poracka da prajme imam i polovni polno razni funkcija .

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава од:

Schaziman
Потврден огласувач
070529017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам