1 / 8
Sony Ericsson K800i, Xperia Acro S, W100i Spiro
1.500 МКД
13.01.2023 12:58

Штип / Штип

Марка:

Sony Ericsson

Модел:

XPERIA ACRO S K800I

Боја:

Black

Интерна меморија:

2 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Se prodavaat Sony Ericsson mobilni telefoni
Site se ispravni i rabotat na site mrezi.
So originalni polnaci
1.Sony Ericsson K800i 1500 denari
2.Sony Ericsson W100i Spiro 1500 denari
3.Sony Xperia Acro S 2500 denari

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Контакт
Потврден огласувач
075 569 159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам