1 / 9
Tommy hilfiger
7.500 МКД
Денес 08:42

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Нов со етикета оригинал ранец Tommy Hilfiger,имам сличен затоа го продавам преубав.
купен е 150£, го добивате со оригинал кеса погоден и за подарок.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
071304166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам