1 / 9
TGB Blade 600cc
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.12.2022 15:34

Струга / Струга

Марка:

TGB

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2021

Модел:

TGB Blade 600cc

Километри:

500000

Se prodava ATV Tgb.600cc 2021god. 3200km. Kupen e od Simpex Bitola so full oprema, ne e vozen po teren exstra sostojba.Exstra cena za kess

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Rusit
Потврден огласувач
070392088
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам