1 / 8
Passat B6
4.900 €
Цената е фиксна
29.01.2023 10:08

Македонски Брод

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Passat B6 2.0 16V 170ks 2005/6.
Kolata e vo odlicna sostojba, redovno servisirana so servisna kniska. Odrzuvana za svoj merak. Napraven e golem servis.
Za poveke informacii na telefon.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
076442121
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам