1 / 5
Se prodava Mazda Premacy 2.0 Dizel 1999god.
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.01.2023 01:43

Кичево

Марка:

Mazda

Модел:

Premacy

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Останато

Mazda Premacy
2.0 Dizel
1999god.
Registrirano
Povekje info na tel.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

A
Потврден огласувач
070200439
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам